piatok, 2. mája 2014

My healthy Raffaello cupcakes

A máme tu niečo sladké pod zub :) Inšpirovala som sa receptíkom TU, ale nevyšlo mi tak úplne isto, keďže som nemala dosť kokosu, a tak som tam šupla aj ovsené vločky :)) A tiež som nemala celé mandle, len posekané :D Ale bola to mňamka !!! A chutilo aj mamine a bratovi ;) Tak snáď bude aj Vám :) Tejto sladkej maškrty sa môžete ojesť a nepriberiete :D:D Neuveritľné, že?
Receptík 
Suroviny: kokosový olej, kokos, ovsené vločky, med, štipka soli, mandle plátky
Postup : Roztopíme kokosový olej, vmiešame med v množstve, aké to chceme mať sladké, hodíme štipku soli, pridáme kokos, ovsené vločky, mandle a dáme stuhnúť do chladničky na 10 minút. Vyberieme, vytvarujeme a vkladáme do košíčkov a vložíme do chladničky, aby fajne stuhlo alebo aj do mrazničky, kto má mlsný jazýček :p 

And here we have something sweet to eat :) I got inspired HERE, but it was little different, cause I didn't have enough coconut, so I put as well oats :)) And also I didn't have whole almonds, just chopped :D But it was yummy! And my mom and brother loved it ;) So I hope you will like it, too :) This sweet titbit you can eat again and again and not to gain weight :D:D Unbelievable, isn't it?
Recipe
Ingredients: coconut oil, shredded coconut, oats, honey, pinch of salt, sliced ​​almonds 
Instructions: Melt coconut oil, stir in honey in an amount of how much you want it to be sweet, throw a pinch of salt, add shredded coconut, oats, almonds and let it harden in the fridge for 10 minutes. Take out, mold and put into paper cups :) Put back into the fridge to solidify or into the freezer in case you can't wait to eat it :p6 komentárov:

 1. vypadá to suprově a přitom jednoduše :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ´Vyzerá to velmi chutne :) Rafaello milujem takže sa určite niekedy inšpirujem

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ďakujem dievčatá, skúste to určite :) Mne už došiel kokosový olej, takže musím ísť kúpiť nový :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mnam to by som si hned dala!
  Pozývam na giveaway o vlasový balíček tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/05/kallos-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá to super a podľa receptu aj zdravo. Často robievam muffiny z ovsených vločiek, ktoré vždy všetkým chutia, tak určite vyskúšam aj toto zdravé rafaello ;))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, je to zdravé určite ;) Mňam, tie muffiny musia byť tiež super :)

   Odstrániť